Linolandia - Park Linowy Kraków, Park Linowy Czaplinek, Park Linowy Kryspinów, Budowa Parków Linowych, Serwis Parków Linowych  Linolandia - Park Linowy Kraków, Park Linowy Czaplinek, Park Linowy Kryspinów, Budowa Parków Linowych, Serwis Parków Linowych

Zadzwoń do nas: 793 933 124

  • Budowa Parków Linowych

PARK TURAWA

Park Linowy TURAWA  - Linolandia OPOLE, park linowy Opole

Park Linowy zlokalizowany w bardzo malowniczej okolicy bezpośrednio nad brzegiem jeziora Turawskie w pobliżu Opola (Park Linowy Opole) Średnie. Dla uczestników zabawy przygotowujemy liczne atrakcje. Na terenie parku linowego znajduje się gril, miejsce na ognisko, miejsca siedzące. To wszystko jest do dyspozycji naszych gości. Park linowy OPOLE, a dokładnie TURAWA nad jeziorem. 

tel. 532 616 142

 

Dbamy o bezpieczeństwo parku linowego TURAWA - w pobliżu OPOLA

Na terenie parku linowego nie może przebywać  jednorazowo więcej niż 150 osób. Na terenie parku linowego należy zachować dystans 2 m od innych osób. Jeśli nie ma możliwości zachowania dystansu, należy nosić osłonę twarzy. Dotyczy to przede wszystkim kasy, miejsc ubrania i rozbierania uprzęży, szkolenia, ewakuacji. Z obowiązku utrzymania 2-metrowego dystansu społecznego wyłączeni są rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13 roku życia), osoby mieszkające wspólnie oraz osoby niepełnosprawne. Na podestach i na przeszkodach parku linowego może znajdować się tylko 1 osoba. Nie dotyczy to osób wyżej opisanych. Przed wejściem na park linowy jak i po zejściu zalecamy dezynfekcję rąk. W trakcie przechodzenia trasy w parku parku linowego prosimy o nie dotykanie dłońmi twarzy. Ewentualne przetarcie twarzy należy wykonać np. przedramieniem.

linolandia turawa opole


Linolandia
budowa parków linowych oraz ścianek wspinaczkowych


Zadzwoń do nas: 793 933 124 

<