Linolandia - Park Linowy Kraków, Park Linowy Czaplinek, Park Linowy Kryspinów, Budowa Parków Linowych, Serwis Parków Linowych  Linolandia - Park Linowy Kraków, Park Linowy Czaplinek, Park Linowy Kryspinów, Budowa Parków Linowych, Serwis Parków Linowych

Zadzwoń do nas: 793 933 124

  • Budowa Parków Linowych

PARK KRYSPINÓW

Linolandia – Kryspinów (Park Linowy Kraków) 

Park Linowy Kraków (Kryspinów)  zlokalizowany w podkrakowskim Kryspinowie  nad brzegiem Zalewu na Piaskach. Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy 4 trasy o zróżnicowanym poziomie trudności.  Łączna długoś tras to ok 1200m. Dodatkowo dla młodszych uczestników zabawy mamy również dmuchany zamek, arenę trampolin, plac zabaw i piaskownicę. Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest tyrolka na Zalewem. Jedna z najdłużych w małopolsce mająca aż 240m! Gwarantuje ona niesamowite wrażenia! Na terenie parku znajduje się wiata grilowa, gril, miejsce na ognisko, miejsca siedzące. To wszystko jest do dyspozycji naszych gości.   

tel. 793 933 124

 

Dbamy o bezpieczeństwo

Na terenie parku linowego nie może przebywać  jednorazowo więcej niż 150 osób. Na terenie parku linowego należy zachować dystans 2 m od innych osób. Jeśli nie ma możliwości zachowania dystansu, należy nosić osłonę twarzy. Dotyczy to przede wszystkim kasy, miejsc ubrania i rozbierania uprzęży, szkolenia, ewakuacji. Z obowiązku utrzymania 2-metrowego dystansu społecznego wyłączeni są rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13 roku życia), osoby mieszkające wspólnie oraz osoby niepełnosprawne. Na podestach i na przeszkodach parku linowego może znajdować się tylko 1 osoba. Nie dotyczy to osób wyżej opisanych. Przed wejściem na park linowy jak i po zejściu zalecamy dezynfekcję rąk. W trakcie przechodzenia trasy w parku parku linowego prosimy o nie dotykanie dłońmi twarzy. Ewentualne przetarcie twarzy należy wykonać np. przedramieniem.

 

Linolandia Czaplinek
https://www.facebook.com/linolandiakryspinow/

Urodziny w Parku Pinowym


Linolandia
budowa parków linowych oraz ścianek wspinaczkowych


Zadzwoń do nas: 793 933 124 

<