Linolandia - Park Linowy Kraków, Park Linowy Czaplinek, Park Linowy Kryspinów, Budowa Parków Linowych, Serwis Parków Linowych  Linolandia - Park Linowy Kraków, Park Linowy Czaplinek, Park Linowy Kryspinów, Budowa Parków Linowych, Serwis Parków Linowych

Zadzwoń do nas: 793 933 124

  • Parki Linowe - tworzone z pasji

PARK KRYSPINÓW

Linolandia – Kryspinów (Park Linowy Kraków) 

Park Linowy Kraków (Kryspinów)  zlokalizowany w podkrakowskim Kryspinowie  nad brzegiem Zalewu na Piaskach. Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy 4 trasy o zróżnicowanym poziomie trudności.  Łączna długoś tras to ok 1200m. Dodatkowo dla młodszych uczestników zabawy mamy również dmuchany zamek, arenę trampolin, plac zabaw i piaskownicę. Dodatkowo do Państwa dyspozycji jest tyrolka na Zalewem. Jedna z najdłużych w małopolsce mająca aż 240m! Gwarantuje ona niesamowite wrażenia! Na terenie parku znajduje się wiata grilowa, gril, miejsce na ognisko, miejsca siedzące. To wszystko jest do dyspozycji naszych gości.   

 

Dbamy o bezpieczeństwo

Na terenie parku linowego nie może przebywać  jednorazowo więcej niż 150 osób. Na terenie parku linowego należy zachować dystans 2 m od innych osób. Jeśli nie ma możliwości zachowania dystansu, należy nosić osłonę twarzy. Dotyczy to przede wszystkim kasy, miejsc ubrania i rozbierania uprzęży, szkolenia, ewakuacji. Z obowiązku utrzymania 2-metrowego dystansu społecznego wyłączeni są rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13 roku życia), osoby mieszkające wspólnie oraz osoby niepełnosprawne. Na podestach i na przeszkodach parku linowego może znajdować się tylko 1 osoba. Nie dotyczy to osób wyżej opisanych. Przed wejściem na park linowy jak i po zejściu zalecamy dezynfekcję rąk. W trakcie przechodzenia trasy w parku parku linowego prosimy o nie dotykanie dłońmi twarzy. Ewentualne przetarcie twarzy należy wykonać np. przedramieniem.

 

Linolandia Czaplinek
https://www.facebook.com/linolandiakryspinow/

Urodziny w Parku Pinowym


Linolandia
budowa parków linowych oraz ścianek wspinaczkowych


Zadzwoń do nas: 793 933 124 

<