Linolandia - Park Linowy Kraków, Park Linowy Czaplinek, Park Linowy Kryspinów, Budowa Parków Linowych, Serwis Parków Linowych  Linolandia - Park Linowy Kraków, Park Linowy Czaplinek, Park Linowy Kryspinów, Budowa Parków Linowych, Serwis Parków Linowych

Zadzwoń do nas: 793 933 124

  • Budowa Parków Linowych

PARK CZAPLINEK

Park Linowy Czaplinek - Linolandia 

Linolandia – Czaplinek – Park Linowy zlokalizowany w bardzo malowniczej okolicy bezpośrednio nad brzegiem jeziora Drawsko. Dla uczestników zabawy przygotowaliśmy trzy trasy o zróżnicowanym poziomie trudności.  Łączna długoś tras to ok 600 m. Na terenie parku znajduje się gril, miejsce na ognisko, miejsca siedzące. To wszystko jest do dyspozycji naszych gości.   

tel. 782 175 460

 

Dbamy o bezpieczeństwo

Na terenie parku linowego nie może przebywać  jednorazowo więcej niż 150 osób. Na terenie parku linowego należy zachować dystans 2 m od innych osób. Jeśli nie ma możliwości zachowania dystansu, należy nosić osłonę twarzy. Dotyczy to przede wszystkim kasy, miejsc ubrania i rozbierania uprzęży, szkolenia, ewakuacji. Z obowiązku utrzymania 2-metrowego dystansu społecznego wyłączeni są rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13 roku życia), osoby mieszkające wspólnie oraz osoby niepełnosprawne. Na podestach i na przeszkodach parku linowego może znajdować się tylko 1 osoba. Nie dotyczy to osób wyżej opisanych. Przed wejściem na park linowy jak i po zejściu zalecamy dezynfekcję rąk. W trakcie przechodzenia trasy w parku parku linowego prosimy o nie dotykanie dłońmi twarzy. Ewentualne przetarcie twarzy należy wykonać np. przedramieniem.

Linolandia Czaplinek
https://www.facebook.com/LinolandiaParkLinowyCzaplinek/

Urodziny w Parku Pinowym


Linolandia
budowa parków linowych oraz ścianek wspinaczkowych


Zadzwoń do nas: 793 933 124 

<