• Budowa Parków Linowych

O nas

O nasNajciekawsze i najlepsze rzeczy zawsze rodzą się o nasz pasji. Tak też z pasji do obcowania z przyrodą, wspinaczki skałkowej, a w dzieciństwie także do chodzenia po drzewach zrodził się pomysł na Parki Linowe, które są bezpieczną formą rekreacji zbliżona do alpinizmu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno w budowie jak i w prowadzeniu parków czym chętnie się z Państwem podzielimy.

Nasz zespół to grupa profesjonalistów, pasjonatów zarówno jeśli chodzi o budowę, serwis  jak i również bezpieczeństwo w parkach linowych. Parki budujemy zgodnie z normą PN-EN 15567-1+A1:2020-07E i 2PL co gwarantuje, że nasze parki są całkowicie bezpieczne. Montaż elementów parku odbywa się w sposób nie inwazyjny dla drzewostanu. 

W naszych parkach linowych, dla naszych gości organizujemy imprezy okolicznościowe, integracyjne, itp jak np. wieczory kawalerskie. Ofertę tworzymy indywidualnie pod Klienta w zależności od jego potrzeb (w swojej ofercie mamy również mobilne atrakcje linowe, z dojazdem do Klienta). Masz pomysł - zadzwoń - a my go zrealizujemy. Nasze parki linowe można znależć:  w małopolsce w Krakowie a dokładnie w podkrakowskim Kryspinowie oraz w województwie zachodniopomorskim w urokliwej miejscowości Czaplinek w otulinie Drawskiego Parku Krajobrazwego.

 

NASZE NAGRODY I CERTYFIKATY 


    Linolandia
    budowa parków linowych oraz ścianek wspinaczkowych


    Zadzwoń do nas: 793 933 124